<

Size Özel Yazılımlar Özel Yazılım Geliştirme konusunda anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır.

Geliştirilecek her özel yazılım yada mobil aplikasyon yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınır ve proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak özel yazılım hizmetine başlanır. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır.

Uygun Maliyet

Başlangıç olarak maliyetli gördüğünüz bu yazılımlar, uzun vadede ekstra yazılım maliyetlerinden ve değişikliklerinden sizi kurtarır.

İş Gücü Artışı

Size özel tasarlandıkları için performans ve verimlilikleri de diğer paket yazılımlara göre daha iyi olacaktır. Böylece rekabet gücünüz de artacaktır.

Zamandan Tasarruf

Özel yazılımlar için eğitimler gerçekleştirileceği için çalışanların programı kullanması da kolaylaşacak ve hatta verimli kullanımlar doğacaktır.

Toplu Yönetim

Ayrı ayrı yazılımlara ihtiyaç duyulmayacağı için ve herkesin tek bir yazılım içerisinden işlerini yürütmesi sebebiyle, tüm verilerin aynı database içerisinde toplanması sağlanacaktır. Raporlama ve analiz süreçleri daha etkin bir şekilde yürütülebilecektir.

Maliyet Kontrolü

Firmanızdaki departmanların daha etkin ve verimli çalışmasının yanı sıra işletme maliyetlerinde de düşüş yaşayabilirsiniz.

7/24 Destek

Yazılımsal problemleriniz için muhattabınız olan kişi sadece özel yazılımınızı sağlayan geliştiriciler olacaktır. Sadece o kişiyle muhattap olacak ve ayrı kişilerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Firmanıza ÖZEL bir yazılım sahibi olmak için acele edin.