KALİTE POLİTİKAMIZ

Yönetim, beklentilerini tam olarak yerine getirme hedefiyle, ilgili taraflara her zaman kaliteli ve yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler sunmayı taahhüt eder. Şirket yönetimi ve personeli, her YAZILIM aktivitesinin kalitesini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır.

Hedeflerimizi belirleyebilmek, sürekli çabalarımızın sonucunu objektif göstergelerle ölçebilmek ve hataları önlemeye, kaliteyi ve üretkenliği arttırmaya yardımcı olacak güçlü bir araç elde edebilmek için ISO 9001 2015 'in gerekliliklerine uygun ve yaygın olarak kabul edilen iş uygulamalarına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi çalıştık ve kurduk.

Öncelikli hedefimiz, sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin müşterilerimizin kalite gereksinimlerini karşılamasını, geleneksel uygulama programlarına uymasını ve finansal performansı optimize etmesini sağlamaktır.Bu hedefe ULAŞMAK İÇİN, ŞİRKET YÖNETİMİ;

1- kaliteli ürün, çözüm ve hizmet sunmak,

2- ürünlerin hemen teslimi ve hizmetlerin uygulanması,

3- ürünler, çözümler ve hizmetler için teknik destek

4- olası hataların önlenmesi veya hemen ele alınması,

5- şirketin etkinliğini etkileyecek potansiyel risklerin azaltılması,

6- personelin sürekli eğitimi.

Tüm faaliyetlerde ve tüm çalışanlarda sürekli kalite iyileştirme, şirketin iş planlaması ve organizasyonel hedeflerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

AKLINIZA TAKILAN HERHANGİ BİR KONUDA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Yazılım Şefi